INFORMACE O LODNÍ

Platba a odeslání

Visa Card a Western Union
Všechny mezinárodní zásilky jsou dodávány prostřednictvím EMS Express, DHL Express a to zejména v maloobchodě, zatímco pro velkoobchod, obraťte se na nás. Náklady na dopravu € 20, –

Jak si mohu být jistý, že jsem obdržel moji objednávku?

Všechny naše hodinky jsou 100% s našimi zákazníky. Je to zejména proto, že hodinky budou zaslány z našeho skladu v Evropě (platit za otevřených hranic může také mít nikdy celní daň).

Co je dodávka?

Dodací lhůta je 4 až 8 dnů. Pokud je to déle, než budete upozorněni o tom.

záruka

V replikyrolex.cz nabízíme robustní a dobře fungující uurwerk.Wij dát pak tři měsíční záruka na celý den. Občas se stává, že máme co do činění s stížnosti nebo nespokojeného zákazníka. Máte-li stížnost jakéhokoliv druhu, obraťte se na nás. Budeme mít vaši stížnost přímo zpracovaný.

další modely

Replikyrolex.cz má větší sbírku hodinek než na místě. Hledáte konkrétní model které nemáme stojí na místě, napište nám vaše konkrétní značku a model. Budeme pak se podívejte na to, zda je k dispozici tento model a dostat zpět do kontaktu s vámi.

kontakt

Můžete nám zavolat pro objednávky, dotazy a / nebo připomínky. Můžete také e-mail. E-mailová adresa je [email protected]